Spolupracujeme

SVŠE - Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo

Institut certifikace účetních rozvíjí spolupráci se společností Grafton Recruitment / 5. 3. 2007 /

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. je významným poskytovatelem personálních a náborových služeb ve střední Evropě i ve světě. Zaměstnává specializované konzultanty, mj. i na oblast financí, bankovnictví a účetnictví. Společně s Institutem se snaží napomoci českým účetním odborníkům získat a plně využít svoje schopnosti a kvalifikaci odpovídající požadavkům současného trhu.

Shared Service Centre - Fenomén dnešní doby.pdf (147 kB)

GAAP.cz, s.r.o. / 4. 3. 2007 /

Od roku 1995 společnost GAAP.cz, s.r.o. nabízí poradenské služby, IFRS outsourcing, účetní překlady, finanční zprávy a školení v oblasti US GAAP a IFRS.

Institut Svazu účetních významně rozšiřuje spolupráci se společností Robert Half / 3. 3. 2007 /

Stále rostoucí potřeby firem v oblasti služeb účetních odborníků vyžadují nejen odbornou přípravu účetních, ale i jejich cílevědomé nasměrování ke klientovi. V této oblasti nabízí firma Robert Half nové přístupy.

RHI v České republice.pdf (102 kB)

Hays Czech Republic / 2. 3. 2007 /

Hays je vůdčí globální společností v oboru získávání specialistů a služeb lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

Else International / 19. 9. 2005 /

Else International je středoevropská organizace, která podporuje lokální i globální společnosti v urychlení jejich procesu rozvoje. Využíváme „Metodu 5R“, která podporuje osobní rozvoj manažerů a jejich týmů při využití informací z měřících metod a personálních auditů.

Synergie Recruitment / 16. 6. 2005 /

Synergie Recruitment patří mezi nejlépe zavedené společnosti v oblasti lidských zdrojů. Pobočky v České republice a na Slovensku jsou součástí francouzské skupiny Synergie France, která působí v několika evropských zemích a v Kanadě.

Teamconsult s.r.o. / 1. 6. 2005 /

Je česko-německá personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání a výběr kandidátů na pozice středního, vyššího a top managementu pro renomované, zejména zahraniční společnosti na celém území České a Slovenské republiky. Je specialistou zejména na metodu přímého vyhledávání, tzv. executive search. Významnou část obsazovaných pozic tvoří pracovní místa v oblasti financí a účetnictví.

TOP MANAGEMENT SERVIS / 25. 5. 2005 /

je personálně poradenská společnost specializovaná na vyhledávání a výběr kandidátů zejména pro střední a vrcholový management firem.

Talents Czech / 9. 5. 2005 /

Talents Czech je poradenská společnost poskytující služby a řešení z oblasti lidských zdrojů se zaměřěním na segmenty informačních technologií, financí a life science.

Institut Svazu účetních a Fakulta financí a účetnictví VŠE uzavřeli smlouvu o spolupráci / 9. 7. 2003 /

Obě instituce si uvědomují, že silná účetní profese je velmi důležitá pro zdraví národního hospodářství České republiky a její sociální a politický vývoj. Smlouva má proto za cíl mj. vytvářet a rozvíjet co nejlepší podmínky pro vzdělávání a získání kvalifikace účetních podle mezinárodně uznávaných pravidel a standardů.

SPOLUPRACUJEME

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > O NÁS > Spolupracujeme

© 2024 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz