Učební pomůcky


Učební pomůcky, které jsou doporučovány v rámci přípravy na zkoušky v Systému certifikace a vzdělávání účetních v ČR, si můžete objednat pomocí objednávky, kterou najdete u každé konkrétní publikace, nebo zakoupit přímo v naší prodejně na adrese Hybernská 1009/24, Praha 1 (pasáž Hybernská, schodiště A, 1. patro).

Adeptům registrovaným v certifikaci poskytujeme slevu ve výši 10 % na učebnice (týká se pouze učebnic, nikoli cvičných příkladů a sborníků). V případě, že se účastní zároveň kurzu a předmětná učebnice není zahrnuta v ceně vložného, je na učebnici poskytována sleva ve výši 25 %.

Případné aktualizace či opravenky k učebním pomůckám jsou k dispozici ke stažení na našich webových stránkách v této rubrice (přímo u odkazu na danou publikaci, tj. v podrubrikách učebnice, cvičné příklady, sborníky zkouškových příkladů) a dále také v rubrice certifikace zkoušky (horní menu) u přehledu učebních textů doporučených pro konkrétní zkouškový termín.

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na tel.: 222 922 715, 296 208 220-26 nebo nás kontaktujte na adrese certifikace@icu-praha.cz.

 

 

SPOLUPRACUJEME

Účetní průvodce MáDáti

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > CERTIFIKACE > Učební pomůcky

© 2019 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz