Institut Svazu účetních významně rozšiřuje spolupráci se společností Robert Half

Stále rostoucí potřeby firem v oblasti služeb účetních odborníků vyžadují nejen odbornou přípravu účetních, ale i jejich cílevědomé nasměrování ke klientovi. V této oblasti nabízí firma Robert Half nové přístupy.

Robert Half Finance & Accounting - stálé i dočasné zaměstnáváníRobert Half Finance & Accounting – stálé i dočasné zaměstnávání

Robert Half Finance & Accounting je divizí společnosti Robert Half International. Cílem divize Robert Half Finance & Accounting je zajištovat kvalifikované odborníky v oblastech bankovnictví, účetnictví a financí. Naši konzultanti jsou specialisté ve finančním sektoru, mají přehled o trhu práce v daném segmentu, a proto mohou cíleně reagovat na požadavky našich klientů i kandidátů. Poskytujeme servis při vyhledávání a výběru zaměstnanců pro mezinárodní i české společnosti působící na českém trhu.

V dnešní době je velmi důležitá připravenost reagovat na měnící se potřebu pracovní síly, proto Robert Half Finance & Accounting přichází s možností dočasného/projektového zaměstnávání. Hledáte-li zaměstnání ve svém oboru a zároveň potřebujete zůstat flexibilní, systém projektového zaměstnávání vám to umožní. Klientům pak dočasné/projektové najímaní zaměstnanců umožní uplatňovat strategický přístup k řízení a optimalizaci počtu pracovníků dle aktuálních potřeb.

Více informací můžete získat:
http://www.rhi.cz/new/CzechCZEHTML/RHF/default.asp

RHI v České republice.pdf (102 kB)

SPOLUPRACUJEME

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > O NÁS > Spolupracujeme

© 2024 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz