Institut certifikace účetních rozvíjí spolupráci se společností Grafton Recruitment

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. je významným poskytovatelem personálních a náborových služeb ve střední Evropě i ve světě. Zaměstnává specializované konzultanty, mj. i na oblast financí, bankovnictví a účetnictví. Společně s Institutem se snaží napomoci českým účetním odborníkům získat a plně využít svoje schopnosti a kvalifikaci odpovídající požadavkům současného trhu.

V popředí zájmu obou společností je připravit pro firmy a veřejný sektor kvalitní odborníky, kteří se prosadí nejen v současném českém konkurenčním prostředí, ale také na pracovním trhu Evropské unie.

Společnost Grafton Recruitment působí v ČR od roku 1994. V roce 1999 umístila největší počet kandidátů v celorepublikovém měřítku. V současné době poskytuje úspěšně své služby také v Brně, Ostravě, Hradci Králové a od března 2005 i v Jihlavě.

Z publikační činnosti v Bulletinu ICÚ:

  • listopad 2003 - rozhovor s Vladěnou Jahnovou, konzultantkou z divize Financí a účetnictví o aktivitách společnosti
  • duben 2005 – rozhovor s Milanem Novákem, manažerem pražské pobočky Grafton Recruitment o aktuálních trendech a požadavcích zaměstnavatelů na účetní a finanční pozice

Přijďte probrat možnosti Vašeho uplatnění na trhu práce s týmem konzultantů divize Financí & Bankovnictví společnosti Grafton Recruitment a seznámit se s širokým spektrem nabízených pozic. Níže uvádíme přehled pozic, pro které hledáme momentálně vhodné kandidáty a kandidátky. Kliknutím na jednotlivé pozice se Vám ukáží detailní informace spolu s kontaktem pro zaslání životopisu.

Shared Service Centre - Fenomén dnešní doby.pdf (147 kB)

SPOLUPRACUJEME

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > O NÁS > Spolupracujeme

© 2024 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz