Else International

Else International je středoevropská organizace, která podporuje lokální i globální společnosti v urychlení jejich procesu rozvoje. Využíváme „Metodu 5R“, která podporuje osobní rozvoj manažerů a jejich týmů při využití informací z měřících metod a personálních auditů.

Tento proces umožňuje vysokou návratnost vložených prostředků společnostem, které do daných projektů investují. Naší předností je rychlá reakce na požadavky klientů a dovednost zohlednit specifika středoevropského trhu při konkrétních projektech.

K dosažení cílů používáme tyto nástroje: koučování, otevřené i firemní tréninky (manažerské dovednosti, budování týmu, stres management, obchodní dovednosti, vyjednávání, prezentační dovednosti a další), měřící a hodnotící metody (360°zpětná vazba, průzkumy spokojenosti), vytváření a implementování procesů (plánování kariéry, motivační systém, systém rozvoje výkonnosti) a outsourcing některých činností.

Naši trenéři a konzultanti pracovali na obchodních a manažerských pozicích, jsou to profesionálové s dlouholetými zkušenostmi. Součástí našeho týmu jsou anglicky mluvící konzultanti včetně rodilých mluvčích.

Více informací najdete na http://www.elseaz.cz.

SPOLUPRACUJEME

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > O NÁS > Spolupracujeme

© 2024 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz