Mzdová/ý účetní / Mzdová/ý asistent

TMF Czech, a.s. je součástí mezinárodní společnosti TMF Group s 9 100 odborníky a 120 kanceláří v 85 jurisdikcích po celém světě.

TMF Group v České republice má silný a zkušený

tým specialistů v oblasti účetnictví, korporátně sekretářských služeb, daní, mezd a lidských zdrojů,

které zahrnují klienty na místní i mezinárodní úrovni. Na českém trhu pomáháme klientům podnikat a zjednodušovat provoz již více než 20 let.

Úzce spolupracujeme s našimi klienty, abychom pochopili a řešili jejich potřeby a požadavky. Aktivně navrhujeme řešení a silně se zaměřujeme na procesy a kontroly, abychom zajistili, že budeme fungovat podle vysokých standardů integrity a profesionality. Jsme tu, abychom

klientům pomáhali růst.

Hledáme kolegu, který u nás získá zajímavou a odpovědnou práci při zpracování mzdové agendy pro nejen lokální, ale především pro nadnárodní klientelu. Nevadí nám práce z domova, ale budeme rádi, pokud s námi bude alespoň dva až tři dny v týdnu v kanceláři.

Nový kolega či kolegyně na pozici Mzdové účetní/ účetního se bude věnovat kompletní mzdové agendě, přípravě různých mzdových sestav, sestavení podkladů pro zaúčtování mezd, dále pak vedení a kontrole asistenta/ů v týmu. Bude zároveň dbát na nastavení efetivního zpracování mezd, zjednodušování agendy pro naše klienty a související komunikaci s klientem.

Dále bude mít na starosti měsíční / kvartální reporting dle požadavků klienta, správu plateb, bude se podílet na zpracování vyúčtování daní, přípravě ročních reportů a kontrole ročního zúčtování.

V případě asistenské pozice bude náplní práce především příprava podkladů pro mzdy, zavedení nových zaměstnanců do systému, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, příprava platebních příkazů. Na starost budete mít i běžnou komunikaci s klienty či místními úřady. Seznámíme Vás se mzdovým systémem a s požadavky rozmanité klientely, naučíte se zvládat standardní mzdovou agendu a postupně za ni přeberete zodpovědnost.

Dále se budete podílet na přípravě základního reportingu a ročního zúčtování, a to s vedením a podporou zkušenějších kolegů.


Co už byste měli znát a zvládat?

Hledáme ty, kteří mají chuť pracovat, aktivně nachází řešení a chtějí se dále učit a vzdělávat. Zároveň mají smysl pro detail, bez problémů koordinují práci na více klientech a chtějí být součástí silného týmu, kde se na sebe jeho členové mohou spolehnout.

 • Musíte mít praxi se zpracováváním mzdového účetnictví (pro asistenty výhodou) případně alespoň zkušenosti s outsourcingem
 • Určitě byste se měli domluvit anglicky na úrovni B2, česky/slovensky také na pokročilé úrovni
 • Znáte MS Office, a to především Excel, se kterým budete denně pracovat.
 • Pokud jste absolventem nebo studentem vysoké školy ekonomického směru máte plus

 

Co nabízíme?

 • Spolupráci na HPP - úvazek na dobu neurčitou, nebráníme se ani částečnému úvazku
 • Zázemí globální firmy, ale s příjemnou atmosférou lokální pobočky
 • Adekvátní fixní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
 • Balík benefitů – 13. plat, možnost výkonnostních bonusů, plně hrazené stravenky, plně hrazenou kartu Multisport, kurzy angličtiny v pracovní době, interní i externí profesní vzdělávání
 • Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost práce z domova
 • 8 dní dovolené navíc
 • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce, zelenina,...), týmové a firemní akce
 • Fajn tým a jeho know-how
 • Kanceláře v centru Prahy (I.P.Pavlova) se 450m2 teras a nádherným výhledem

 

Zaujala vás naše pozice? Rádi se s vámi spojíme!

TMF Czech, a.s., Evgeniya Sultanova
evgeniya.sultanova@tmf-group.com

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti TMF Czech, a.s. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů.

Advert_payroll.pdf (129 kB)

Nacházíte se ve složce: ICÚ > ICU Praha > Pracovní příležitosti

© 2023 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz