Pracovní pozice - Hlavní účetní

Naším klientem je přední mezinárodní společnost s tradicí v USA od roku 1890, propojující technologii se strojírenstvím a poskytující komplexní řešení pro různá průmyslová odvětví, pro obchodní a spotřebitelský trh. Tato prosperující společnost se zastoupením ve 150ti zemích světa a 109ti  tisíci zaměstnanci nyní hledá vhodné kandidáty na pozice

Hlavní účetní
12/79/04/05

Náplní práce na této pozici se sídlem v Praze je především zpracování účetnictví společnosti na lokální i mezinárodní úrovni, finanční transakce přes hranice ČR, dále budete zodpovědni za vymáhání pohledávek, vracení DPH, kontrolování účtů společnosti a za koordinaci práce pomocné účetní.

Hledáme kandidáty, kteří mají analytické předpoklady, schopnost sebemotivace, týmový přístup a jsou flexibilní. Požadujeme VŠ/SŠ vzdělání v ekonomice/finančnictví, dobré znalosti účetní a daňové agendy ČR, znalost mezinárodních standardů a MS Excel; dále pak praxi na relevantní pozici nejméně po dobu tří let, optimálně v mezinárodní společnosti. Komunikativní znalost angličtiny je podmínkou.

Nabízíme Vám zázemí mezinárodní společnosti s příslušnými výhodami a motivujícím finančním ohodnocením.

Jestliže Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám prosím vaše CV v češtině a angličtině na níže uvedenou adresu personálního poradce:

HILL International, s.r.o., Mánesova 27, 120 00  Praha 2, fax: 224 826 714, e-mail: cv@hill-praha.cz

Vaše materiály budeme považovat za důvěrné.

SPOLUPRACUJEME

Nacházíte se ve složce:

© 2024 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz