DOTAZY & ODPOVĚDI k metodickým otázkám reformy účetnictví státu

Zvolte zobrazení:   


  • Přehled o peněžních tocích Zapsal: 11.01.2011 2:44:30 - Lenka Smržová
    Prosím,můžete mi potvrdit, zda již bylo schváleno,že výkaz o peněžních tocích nemusí sestavit PO,které nepřekročí hodnotu aktiv ve výši 40 milińů korun?
    Děkuji Lenka Smržová
     
    • Re: Přehled o peněžních tocích Zapsal: 11.01.2011 2:47:18 - KPMG
      Dobrý den,
      nakonec bylo odsouhlaseno v následujícím znění:
      “pokud k rozvahovému dni a za bezprostředně
      předcházející účetní období splní obě kritéria uvedená
      v § 20 odst. 1 písm. a) bodech 1 a 2”, tzn.
      Cash-flow by měly sestavovat obce, které překročí aktiva 40 mil. Kč a čistý obrat 80 mil. Kč.
      Dokument je zde.

      S pozdravem
      Eva Fryjaufová
      Advisor
      Accounting Advisory Services
      KPMG Česká republika, s.r.o.
      Pobřežní 1a
      186 00 Praha 8
      Czech Republic
       

    Zpět k přehledu dotazů ]

    © 2022 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz