ACCA DipIFR (kurzy, zkouška v angličtině)

Asociace certifikovaných účetních – Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) nabízí mezinárodní kvalifikaci v oblasti IFRS „Diploma in International Financial Reporting“ (zkratka ACCA DipIFR). Náplň ACCA DiplFR je navržena tak, aby rozvinula znalosti Mezinárodních standardů účetního výkaznictví, umožnila porozumět konceptům a principům, z nichž IFRS vycházejí a seznámila s jejich aplikací na mezinárodních trzích.

S cílem připravit profesní účetní aplikovat IFRS, uzavřela ACCA dohodu s Komorou auditorů České republiky a se Svazem účetních a kvalifikaci DiplFR nabízejí společně.

Kvalifikace DiplFR je určena pro odborné účetní a auditory, kteří působí ve veřejné účetní praxi a v podnikovém sektoru a jsou držiteli některé národní kvalifikace v účetní oblasti (např. auditoři registrovaní v KAČR, účetní experti registrovaní Svazem účetních, interní auditoři registrovaní ČIIA apod.). Dále se o kvalifikaci ACCA DiplFR mohou ucházet asistenti auditorů registrovaní KAČR s praxí min. 2 roky v oboru. Pokud jde o neregistrované asistenty auditorů musí doložit 3 roky praxe v oboru.

ACCA DiplFR lze získat po složení jedné tříhodinové písemné zkoušky. Zkoušky se pořádají pravidelně dvakrát ročně a to vždy v červnu a v prosinci v Praze. Registrace na zkoušky, které se budou konat v prosinci r. 2005 je do 15. října 2005.

Bližší informace o zkouškách
The Association of Chartered Certified Accountants
Na Příkopě 9/11, 110 00  Praha 1
kontaktní osoba: Katka Benešová
tel.: 222 240 855, fax: 224 239 720
e-mail: katka.benesova@cz.accaglobal.com
www.accaglobal.com

Kurzy ke zkoušce pořádá Institut Svazu účetních, a.s. jako otevřené kurzy, založené na samostatném studijním materiálu, vytvořeném a vydaném firmou ATC International. Výuka probíhá v angličtině. Kurzy se konají v učebnách ISÚ, V Tůních 15, Praha 2.

 

 


Momentálně nejsou v nabídce žádné kurzy.

SPOLUPRACUJEME

Účetní průvodce MáDáti

© 2023 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz