Kvalifikace IFRS specialista

Povinnost společností kótovaných na evropských burzách účtovat a vykazovat od roku 2005 podle Mezinárodních standardů účetního výkaznictví (IFRS) zvyšuje požadavky na účetní a auditorskou profesi v České republice, která musí poskytnout služby v takovém rozsahu a kvalitě, aby zajistila potřeby společností v této oblasti.

Od roku 2004 s velkým úspěchem nabízíme v českém jazyce certifikovaný vzdělávací program IFRS specialista, který je postaven na principech mezinárodní kvalifikace Diploma in International Financial Reporting (zkr. ACCA DipIFR) realizované ACCA, se kterou INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. dlouhodobě úzce spolupracuje.

Upozorňujeme zájemce, že zkoušku je možno vykonat až po absolvování základního přípravného kurzu.

Základní informace

V roce 2004 uzavřel Institut certifikace účetních (dříve Institut Svazu účetních) smlouvu s ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), která umožnila ICÚ vytvořit a realizovat v českém jazyce ekvivalent mezinárodní kvalifikace ACCA Diploma in International Financial Reporting. Tato kvalifikace začala být nabízena zájemcům od podzimu 2004 pod názvem IFRS specialista. Vzdělávacím ...  

Přípravné kurzy, zkoušky

Vybraná zadání z minulých zkoušek

Upozornění pro klienty / 21. 7. 2008 /

Z důvodu zvyšujícího se počtu dotazů upozorňujeme, že kurz Certifikovaný IFRS specialista realizovaný agenturou Controller-Institut není českým ekvivalentem mezinárodní kvalifikace ACCA Diploma in International Financial Reporting a není uznatelný v systému „Certifikace účetní profese“. Toto naplňuje jen kvalifikace IFRS specialista nabízená od roku 2004 Institutem certifikace účetních. Společnost Controller-Institut využila tento téměř shodný název pro svůj vzdělávací cyklus, který dříve nazývala Chartered IFRS Accountant.


SPOLUPRACUJEME

Účetní průvodce MáDáti

© 2019 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz