Výklad a aplikace smluv o zamezení dvojímu zdanění

Institut Svazu účetních, a.s. ve spolupráci s partnery Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), International Bureau of Fiscal Documentation (IBFD), Komorou daňových poradců ČR, International Fiscal Association (IFA) a Fakultou financí a účetnictví VŠE v Praze uvádí  v rámci cyklu specializovaných seminářů  Výklad a aplikace smluv o zamezení dvojímu zdanění druhý seminář na téma STÁLÉ PROVOZOVNY. Termín konání: 1.3.2007.

Seminář je vhodný zejména pro daňové poradce, experty pro mezinárodní daňové právo advokátních kanceláří, specialisty pro mezinárodní zdanění účetních a auditorských společností, specialisty daňové správy i učitele a studenty ekonomických a právnických fakult vysokých škol a vědeckých institucí.

Cílem semináře je umožnit účastníkům hlouběji proniknout do problematiky stálých provozoven (SP) – zejména aspektů jejich vzniku a relevanci existence SP pro aplikaci dalších ustanovení smluv o zamezení dvojího zdanení.

Vložné a slevový program
Vložné zahrnuje 19% DPH, podkladové materiály, celodenní občerstvení.

JAK V ON-LINE PŘIHLÁŠCE UPLATNIT SLEVU.
Z důvodu nastavení on-line přihlášek pouze na tři ceny Vás prosíme, abyste postupovali při uplatňování slev způsobem uvedeným v tabulce. Děkujeme.

Vložné a slevový program Vložné v KČ Jak uplatnit slevu v on-line přihlášce
Plné vložné 7 500 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: bez slevy
Zvýhodněné vložné
- pro 3 a více účastníků z jedné společnosti (za 1 účastníka) 6 850 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: certifikovaný účetní a tlačítkem +1 upravte počet účastníků. Do poznámky uveďte jména účastníků.
- pro certifikované účetní 6 850 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: certifikovaný účetní
- pro adepty registrované v systému certifikace účetních 6 850 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: adept certifikace
- pro členy ACCA 6 850 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: certifikovaný účetní
- pro IFRS specialisty 6 850 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost: IFRS specialista
- pro členy Komory daňových poradců 6 000 Kč přejděte na seminář pod názvem "Stálé provozovny - pro členy KDP a IFA", kde v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost bez slevy. Členské číslo v KDP uveďte do poznámky.
- pro členy IFA (International Fiscal Association) 6 000 Kč přejděte na seminář pod názvem "Stálé provozovny - pro členy KDP a IFA", kde v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost bez slevy. Členské číslo v IFA uveďte do poznámky.
- pro členy Komory certifikovaných účetních 5 250 Kč v kolonce Uplatňuji slevu vyberte možnost člen KCÚ

Pracovníkům daňové správy, MF ČR, pedagogům a studentům vysokých škol nabízíme účast na semináři za významně zvýhodněných podmínek, které jsou k dispozici na vyžádání (kontakt: Lada Sojková - manažer pro vzdělávání ISÚ, tel. 296 208 220 - 7, e-mail: sojkova@svaz-ucetnich.cz). 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Organizační garant:
Lada Sojková - manažer pro vzdělávání ISÚ
e-mail: sojkova@svaz-ucetnich.cz
tel.: 296 208 220 - 7

 


Momentálně nejsou v nabídce žádné kurzy.

SPOLUPRACUJEME

Účetní průvodce MáDáti

© 2023 INSTITUT CERTIFIKACE SVAZU ÚČETNÍCH, a.s. | Mapa stránek | Stránky používají redakční systém i-servis.cz